KONST / Litografier / Färglitografi 15914082
nr 1591 4082
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 64/200. Färglitografi. Bladets mått: 75x55 cm, yttermått inklusive ram: 84x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:59:38
20/1 20:22:33
200 kr
21/1 19:02:13
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd